Otázky a odpovědi k systému iBee?

#

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky.

Technické a obchodní údaje systému iBee

 • Jak funguje systém iBee?

  Systém iBee je tzv. webová aplikace, která funguje na technologiích stejných jako webové stránky nebo e-shopy. Tedy aplikace a databáze jsou umístěny na internetovém serveru a je uživatelům přístupná kdekoliv na internetu.

 • Co potřebuji k provozování aplikace iBee?

  Webová aplikace iBee potřebuje ke svému základnímu provozu pouze internetový prohlížeč bežící na počítači, nebo chytrém telefonu.

 • Jak jsou zabezpečena data moje a mých klientů?

  Databáze systému iBee je hostována na serverech společnosti OVH Europe, která garantuje bezpečí dat proti útokům na hardware. Dále webové rozhraní používá šifrovanou komunikaci a vyšší úroveň zabezpečení účtu heslem. Dále jsou v systému mechanismy proti prolomení hesla hrubou silou. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete v podmínkách používání aplikace.

 • Co mám udělat, když chci používat systém iBee?

  Stačí se zaregistrovat zdarma a můžete aplikaci používat se vším všudy po dobu 30 dnů zdarma, kdykoliv během oněch 30 dnů, nejpozději však 10 dnů po vypršení zkušební doby si můžete v aplikaci objednat jeden z nabízených plánů a zajistit si tak používání na delší období. Veškerá vložená data v systému ve zkušení době zůstanou i nadále po výběru plánu a dalším, placeném, používání.

 • Co když nestihnu zaplatit, nebo objednat plán?

  Pokud doběhne zkušební doba, nebo uplyne předplacené období, pozastaví se všechny funkce a do 10 dnů můžete prodloužit dobu používání. Poté bude pozastaven i váš přístup do aplikace. V tomto případě budou data uchována ještě po dobu 3 měsíců. V této době můžete požádat o aktivaci přístupu naši podporu na mailu podpora@ibee.cz.

Ovládání systému iBee

 • Umí systém pracovat s dotykovou obrazovkou?

  Ano. Některé moduly, jako třeba pokladna, byly navrženy primárně pro dotykovou pokladnu. Jiné ovládací prvky v systému jsou dostatečně velké aby mohly být ovládány přes dotykovou obrazovku. Vkládání rezervací do kalendáře je přes dotykovou obrazovku také možné.

 • Mohu nějak jednoduše vložit fotografii své práce ke klientovi?

  Ano. U práce s klientem na záložce fotografie je QR kód se speciálním jednorázovým webovým odkazem, který, když si jej načtete mobilním telefonem, vás odkáže na stránku, kde můžete buď nahrát, nebo přímo vyfotit fotografii mobilem.

Funkce systému iBee